Pierwsze podium dla nowego F-Podium!

Primaflor Mondraker Rotor, australijski mistrz i zawodnik po świetnej jeździe i zapierającym dech w piersiach finiszu, zajął drugie miejsce w wyścigu UCI World Cup na Nowym Mieście. Dramatyczny wyścig, który został całkowicie „utopiony” na ostatnim okrążeniu, zabawiał tłumy wypełnione areną Highlands, a bezbłędnie prowadzona Rebecca doszła do wielu zaskakujących, ale zasłużonych drugich miejsc. Wykorzystała więc doskonałe cechy naszego nowego XC Fullo F-Podium, które było na stałe w Nowym Mieście - używane przez cały zespół wyścigowy. Poza znakomitym wynikiem Rebeki, Pablo Rodriguez, który był numerem 78, również awansował na 7 miejsce w wyścigu, a na koniec zajął 14. miejsce. 7 7. W Vallnord (Andora) jest coś, na czym można budować!