O marce

Poznaj nas! Wszystko zaczęło się 15 lat temu, gdy dwie osoby postanowiły spełnić swoje marzenie o stworzeniu zupełnie nowego roweru, który sprawiłby, że byliby zadowoleni z ich potrzeb.

MONDRAKER, innowacyjna, zorientowana na osiągi marka rowerów górskich z siedzibą w Alicante, w Hiszpanii, w pięknej scenerii z kolarską atmosferą. Od 2001 roku mamy niekonwencjonalnie opracowane, opracowane i wyprodukowane koła, na których chcemy jeździć z określonym wyglądem i technologią, takimi jak system Zero Suspension, Stealth Carbon, Stealth Aluminium i oryginalna geometria do przodu. Wszystkie te unikalne technologie zapewniają maksymalną wydajność przy wyjątkowych wrażeniach z jazdy.

MONDRAKER to uznany, zaawansowany technologicznie producent rowerów górskich, który sprzedaje kolekcję ponad 60 modeli na ponad 40 rynkach międzynarodowych.

Robimy wyjątkowe rundy dla zawodników z rewolucyjnego "Podium Carbon" na torach wyścigowych XC do "Summum Carbon" na wyścigach zjazdowych, gdzie zdobyli Puchar Świata.Oba te koła dosłownie zrewolucjonizowały branżę i wykazały konkurencję, którą MONDRAKER musi liczyć.

Video