New podium karbon

Jesteś fanatykiem XC i chcesz być tak szybki, jak to tylko możliwe. Chcesz wygrywać.

Mamy dla Ciebie sekret. No cóż, może jednak nie jest to tajemnicą: jedź najszybszym możliwym rowerem i daj z siebie to, co najlepsze. Ale skąd masz wiedzieć, który rower jest najszybszy w swojej klasie?

Pamiętaj o pierwszych ważnych wskazówkach, gdy rozpoczynałeś przygodę z XC: „Kup najlżejszą ramę, na jaką Cię stać”.

A kiedy stare zasady spotykają się z nowym designem i najnowszymi technologiami, powstaje całkowicie nowy Mondraker Podium 2021. Zestaw ramy waży tylko 775 g w rozmiarze M, najlżejszy produkowany masowo hardtail na świecie.

W tym rowerze nie ma kompromisów co do zwrotności, niezawodności, specyfikacji i / lub ceny - wręcz przeciwnie. To mądry projekt, świetne materiały i know-how oparte na ponad 20-letnim doświadczeniu w innowacjach w kolarstwie górskim. Wszystko z pomocą profesjonalistów teamu Primaflor-Mondraker, którzy brali udział w tworzeniu i zadbają o to, aby Podium było tam, gdzie należy. W Pucharze Świata.

NUEVA PODIUM CARBON
775 G.

Dzięki nowemu projektowi Minimal concept oraz strukturze Stealth Air Carbon wykonanej z wysokomodułowego materiału węglowego najwyższej jakości, całkowicie nowa rama Podium ma tylko 775 g w rozmiarze M - NAJLŻEJSZA SERIA HARDTAIL NA ŚWIECIE.

Technologie
XC FORWARD GEOMETRY

Długi zasięg - we wszystkich 4 rozmiarach - i super krótki mostek (60 mm, S / M; 70 mm, L; 80 mm, XL) oznaczają, że prowadzenie jest precyzyjne i błyskawiczne. Geometria została ulepszona i unowocześniona na rok 2021, zmieniony kąt główki, kąt sztycy i krótsza tylna konstrukcja uzupełniona o skok 100 mm - wszystko to powinno uczynić Cię jeszcze szybszym. Połączenie doskonałych właściwości jezdnych na podjazdach i doskonałej stabilności przy każdej prędkości przy zjazdach.

Technologie
STEALTH AIR

Dzięki projektowi Minimal concept i strukturze Carbon Stealth Air wyłącznie z węglem o wysokim module sprężystości najwyższej jakości, 29er Podium 2021 jest lżejszy, sztywniejszy, ekologiczny i jeszcze szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Pozornie dyskretny wygląd ramy to idealne połączenie elegancji, jeszcze bardziej precyzyjnego wykorzystania włókna węglowego i nowej geometrii - wszystko to gwarantuje zwycięskie osiągi w wyścigach.

Podium 2021 jest dostępny jako zestaw ramy lub w czterech wariantach zawieszenia: Podium Carbon, Podium Carbon R, Podium Carbon RR i Podium Carbon RR SL.

Chcesz być najlepszy?

Miej najlżejszy rower i daj z siebie wszystko.

Mondraker Podium: niesprawiedliwa przewaga.