New grommy

DAJ SZANSĘ SWOIM POMYSŁOM

Całkowicie nowy Groomy to zupełnie nowy sposób, aby nauczyć najmłodszych rowerzystów radości z jednośladów - a także nauczyć ich umiejętności niezbędnych do późniejszego wykorzystania - wszystko z uśmiechem, którego wcześniej nie widziałeś. Otwórz drzwi do garażu i… co to jest ?!

To dziecięcy rowerek z małym silniczkiem, wykonany ze świetnych materiałów i wykorzystujący nowoczesne technologie i know-how Mondrakera.

Dostępne w dwóch rozmiarach - 12 i 16, obie wersje mają innowacyjny silnik 250W, dzięki czemu jest to pierwszy prawdziwy i zaawansowany e-rowerek na rynku, który przenosi zabawę najmłodszych na zupełnie nowy poziom.

GROOMY CHARAKTERYZUJE SIĘ TAKIMI SAMYMI STANDARDAMI WZORNICTWA, MATERIAŁÓW I JAKOŚCI WYKONANIA JAK WSZYSTKIE ROWERY DLA DOROSŁYCH NOSZĄCE LOGO MONDRAKER.

MONDRAKER GROMMY CHARGES THE NEXT GENERATION’S IMAGINATION
dej šanci svým představám
Technologie
STEALTH ALLOY

Wyprodukowaliśmy Groomy z bardzo lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium 6061 - tego samego materiału, co niektóre rowery z kolekcji Mondraker dla dorosłych. Jakość materiału w połączeniu z przemyślaną konstrukcją sprawia, że Groomy 12 waży zaledwie 7,5 kg, a Groomy 16 tylko 8,5 kg. Dzieci od razu poczują, jak lekko się na nich jeździ. Przewody tylnego hamulca i linki do manetki prędkości znajdują się wewnątrz ramy.

Technologie
NOWY SILNIK WYKONANY PRZEZ MONDRAKERA

Silnik Groomy jest zupełnie nowy, specjalnie zaprojektowany i zbudowany tak, aby był jednocześnie mały, lekki i trwały. Dostarcza wystarczającą ilość energii, aby Groomy był zabawny, bezpieczny i nauczył dzieci kontrolowania swojej równowagi, a także kontrolowania roweru.

Maks. moc silnika wynosi 280W, a jego położenie na dole pośrodku jest ważne do kierowania Groomy. To ta sama zintegrowana koncepcja, co nasze najlepsze modele z włókna węglowego Crafty. Sterowanie trzema prędkościami jest dziecinnie proste. Uczą się na pierwszej szybkości 8,1 km / h, a następnie pokonują następny poziom, aż do szybkości 17,7 km / h… lub możesz całkowicie wyłączyć silnik i używać go jako klasycznego rowerku biegowego.

Technologie
WYMIENNA BATERIA

Postanowiliśmy również zrobić zupełnie nowe baterie do Groomy. Są bardzo lekkie, a ich wymiana jest naprawdę łatwa. Każda bateria wystarcza na około 60 minut (w zależności od poziomu prędkości, z której korzystają dzieci). Pełne naładowanie zajmuje również około 60 minut i łatwo jest wymienić baterie, aby Groomy mógł jeździć tak długo, jak chcą młodzi rowerzyści. Baterie są IPX4 wodoodporne i mają osłonę ochraniającą silnik i napęd, aby Groomy było bezpieczne.

New Grommy