FORWARD GEOMETRY

FORWARD GEOMETRY

(Mondraker Forward Geometry już okazał się geometryczny standard hi-tech rowerach górskich i jest jednym z naszych najbardziej zaawansowanych wysokich technologii)

Główne zalety technologii FORWARD GEOMETRIA są większe bezpieczeństwo i ochronę podczas wspinaczki po stromych i niebezpiecznych zjazdów z dużą prędkością, precyzyjnego prowadzenia i zwiększonej stabilności w wyjazdach technicznych i nierównym terenie i ogólnie zwiększonej kontroli nad zachowaniem kierownicą. W tym sezonie przygotowaliśmy najszerszą gamę modeli z GEOMETRĄ DO PRZODU .

Geometria z wydłużoną górną rurą ramy i większym zasięgiem w połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną konstrukcją 30 mm FG zapewnia idealną pozycję dla każdej kategorii kół i dla każdego zastosowania. Dłuższa odległość od środka do maski zapewnia lepszą obsługę, bezpieczeństwo i zapewnia bezpieczną jazdę przy wyższych prędkościach. Łączymy przedłużenie górnej ramy rurki z krótkim FG 30 mm we wszystkich modelach z GEOMETRIA DO PRZODU i we wszystkich rozmiarach ramy.