Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI MONDRAKERA

Koła Mondraker są sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych dealerów Mondraker, którzy są odpowiedzialni za skompilowanie i dostosowanie roweru przed jego sprzedażą docelowemu klientowi.

WARUNKI GWARANCJI:

1. Obowiązkową dożywotnią gwarancję Mondraker należy aktywować, rejestrując się na stronie www.mondrakercz.com najpóźniej w ciągu 30 dni od daty zakupu. Wszystkie niezarejestrowane rowery objęte są 2-letnią gwarancją.

2. Gwarancja jest ważna od daty zakupu roweru lub ramy, jest ważna tylko dla pierwszego właściciela roweru i nie można jej przenosić.

3. Wszystkie komponenty, widły i amortyzatory używane na kołach Mondraker są objęte gwarancją zgodnie ze specyfikacjami producenta.

4. Gwarancja na lakier wynosi 2 lata.

5. Mondraker zastrzega sobie prawo do naprawy uszkodzonej części lub ramy.

6. Wszystkie ramy lub części wymieniane zgodnie z postanowieniami warunków gwarancji zostaną zastąpione przez tę samą lub podobną ramę z tego samego roku modelowego do wyczerpania zapasów. Jeśli żadna klatka nie jest dostępna dla roku modelowego, zostanie zastąpiona równoważną ramką z poniższej linii modelu, co oznacza, że zarówno kształt, kolor i grafika nowej ramki może znacznie różnić się od kształtu, koloru i grafiki oryginalnej ramki .

7. Wszelka korespondencja dotycząca rozwiązania roszczenia z klientem jest udzielana przez autoryzowanego sprzedawcę Mondraker. Do reklamacji należy dołączyć kartę gwarancyjną, paragon i przedłużoną gwarancję, a także potwierdzenie internetowej rejestracji roweru na przedłużoną gwarancję.


OGRANICZENIE GWARANCJI:

1. Powszechne zużycie, zarówno ramy, jak i elementów, które są naprężone podczas użytkowania, takie jak opony, uchwyty, łańcuchy, klocki hamulcowe, wkłady,...

2. Mondraker nie ponosi odpowiedzialności za niekompatybilność komponentów z ramą z innego sezonu ze względu na wszelkie udoskonalenia techniczne, takie jak amortyzatory, głowy, widły, obręcze, siodła, przerzutki itp.

3. Niewłaściwa instalacja lub konserwacja wraz z montażem nieoryginalnych części i komponentów.

4. Uszkodzenia lub wady spowodowane przez wypadek, niewłaściwe użycie lub zaniedbanie.

5. Wszystkie koła / ramy mają określoną i określoną trwałość, która zależy od rodzaju użytego materiału i konstrukcji materiału. Ten czas życia może być skrócony ze względu na rodzaj użycia materiału lub sposób jego użycia, lub z powodu braku konserwacji i koniecznego leczenia. Gwarancja dożywotnia będzie zatem zależała wyłącznie od optymalnego stanu, który Mondraker ustalił dla każdego produktu osobno.

6. Każda rama jest przeznaczona do określonego zastosowania zgodnie z jej właściwościami technicznymi. Prawo do gwarancji ma zastosowanie tylko wtedy, gdy rama została prawidłowo użyta, dla której została oryginalnie wyprodukowana.

7. Tylna rama i sprzęgła na wszystkie koła są objęte 2-letnią gwarancją od daty zakupu.
W przypadku uszkodzenia tylnej ramy, tylko uszkodzona część, a nie cała rama zostanie wymieniona.

8. Wszystkie reklamacje będą przedmiotem naszych techników rozwiązań natury i przyczyn uszkodzeń po dokładnej analizie technicznej każdej ramy.

Dane rowerowe
Model: *
Rama: *
Rozmiar ramy: *
Numer seryjny ramy: *
Data zakupu: *
Sprzedawca: *
Kopia dowodu zakupu: *
Dane osobowe
Imię: *
Nazwisko: *
Adres: *
E-mail: *
Numer telefonu *
Data urodzenia: *
* - Pola oznaczone tym znakiem należy wypełnić