FOXY 29" model 2019 jest w sprzedaży

FOXY 29" model 2019 jest w sprzedaży

Nowy FOXY 29" jest tutaj!

 

Najbardziej popularna linia i okręt flagowy Mondraker wita swojego 29-wiecznego brata: Unbeatable Foxy Carbon 29. Po udanym wprowadzeniu ulepszonego Foxy Carbon, obchody 15-lecia tej kultowej serii są czymś więcej niż niezwykłym! Czekanie było długie, ale nowy Foxy 29er oferuje znacznie więcej niż można się było spodziewać.

Trail, All Mountain lub Enduro? Wybierz. Nasz ulepszony, najbardziej wydajny i najpotężniejszy rower górski jest gotowy do wszystkiego. Foxy Carbon 29 to niesamowita maszyna, która nie zna granic. Dzięki swojej wszechstronności jest w stanie przesuwać granice każdego zawodnika, zarówno na torze, jak i na wyścigach endur. Tylko od ciebie zależy, gdzie jesteś.

Foxy Carbon 29 nadaje zupełnie nowy wymiar skuteczności amortyzacji, wydajności i wszechstronności. W swojej kompaktowej i futurystycznej stylistyce, jest przykuwany najnowocześniejszą technologią, Mondraker zebrał się dzięki doświadczeniu wyścigowemu w swoim programie wyścigowym i stworzył niesamowity rower do nowoczesnego kolarstwa górskiego.

 

Czy chcesz przetestować nowy FOXY 29? http://www.mondraker-bikes.pl/testowanie/

 

O FOXY 29" również napisał: https://mtbs.cz/clanek/mondraker-predstavuje-novou-29-foxy/kategorie/tech-news#.WwUjsUiFPIU